مزارع پرورش ماهی شهرها روستاها ادارات روستاها شهرها جاذبه های توریستی جاذبه های طبیعی جاذبه های تاریخی مشاهیر و مفاخر تولیدات نیازمندیها آمل تهران .:: WWW.LARIJAN.IR ::. .:: WWW.LARIJAN.IR ::. رینه گزنک اندوار آبشار تیار گل چشمه آهن سر تیران مریجان روح اله رضایی پنجاب سوا اتاق سرا دیوران کفا شیخ محله بلریه امره لهر دره کنار نسل نمار کلری عبدوالمناف کرچالک فیس کیان کهرود پاردما نوسر کنی بن هفت تنان لوط لوط- قادی بوالقلم شاداب قزل زر قزل بایجان رزون ناندل-اکبری ناندل میان ده حاجی دلا بایجان کرف تینه فیره شنگلده ترا آخازیر هاره لارین نهار دینان آخا کل پاشا شمس آباد شاهاندشت فیره شاه ماهی هراز قزل وانا وانا آبگون قزل رنگین وانا قزل لاریجان قزل آلای هراز گزانه امیر آباد ملار آبگرم لزیرک انهه گرنا بلمون نوا کنار انجام گیلاس ایرا لاسم پلور سد لار زیار واسر قزل سرا قزل کاج هزار و یک تعاونی نیاک قزل نیاک نل قزل قزل کوهپایه هراز گستر لاریجان کندلو نسیم هراز سیمین آبزی پارس قزل لار قزل تعاونی گزنک نیاک آب اسک اسک قزل کوهستان شمال رنگین ماهی آناتوس لاسم
ورود به سایت | عضویت در سایت | ورود به پست الکترونیک
تبلیغات

هتل تهرانی

علامه حسن زاده آملی

رستوران سالاری

پرورش ماهی نل قزل

ازمجموعه مقالات همایش لاریجان رونمایی شد
ازمجموعه مقالات همایش لاریجان رونمایی شد 
در تاریخ 27 آذر 1393 در دانشگاه علم وصنعت تهران با حضور نخبگان فکری و فرهنگی، مسئولان بخش لاریجان و تعداد قابل توجهی به افراد علاقه مند به مسایل این بخش از مجموعه مقالات همایش لاریجان رونمایی شد.
به گزارش پایگاه خبری آبا، این مجموعه در سه مجلد و بالای 1000 صفحه به کوشش دکتر محمد منصورنژاد و از سوی انتشارات جوان پویا منتشر شد. 
در این نشست ضمن تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران و پخش کلیپ های مرتبط با لاریجان، برخی نخبگان علمی و اجرایی در تریبون آزاد شرکت نموده و نقطه نظرات خویش را برای توسعه لاریجان بیان نمودند. سپس دکتر جسینعلی قبادی در باره صنعت گردشگری در لاریجان و اقداماتی که برای ارتباط سرمایه گذاران لاریجان با معاونت سرمایه گزاری سازمان میراث فرهنگی و مدیر کل این دستگاه در مازندران داشتند، گزارش ارایه نموده و از علاقه مندان به مسایل لاریجان دعوت نمودند تا ایده های خود در زمینه گردشگری در لاریجان را تبدیل به طرح و پوروپوزال نمایند تا امکان پیگیری اجرایی آن وجود داشته باشد.
در ادامه دکتر منصورنژاد ضمن تبریک به مناسبت اولین نشست علمی مربوط به لاریجان در پایتخت و نیز اولین اقدام برای تهیه شناسنامه مکتوب لاریجان به معرفی محتوای 5 مقاله برتر همایش پرداخت. در این مقالات جغرافیا، تاریخ و مشاهیر و معاریف لاریجان معرفی شدند. نویسندگان مقالات برتر هم آقایان یوسف الهی، علی مصطفایی، رضا هومند و مهندس مرتضی منصور نژاد و نیز سرکار خانم اعظم ریاحی دانشجوی دکترای تاریخ بودند. از اینان و سایر نویسندگان مقالات و همه کسانی که در تولید این آثار نقشی داشتند تقدیر به عمل آمد.
قسمت پایانی جلسه به میزگردی اختصاص یافت که در آن دکتر منصوری لاریجانی، حجه الاسلام و المسلمین مصطفی پور و خانم دکتر زهرا کیاسالار شرکت نموده و ضمن طرح مشکلات بخش لاریجان به ارایه راهبرد و راهکار برای توسعه بخش پرداختند.
در خاتمه از مجموعه مقالات لاریجان رونمایی به عمل آمد و به همه شرکت کنندگان در مراسم یک دوره سه جلدی از کتابهای منتشر شده در باره لاریجان، همراه با فیلم میکس شده و عکس های نخستین همایش نقش لاریجان در تحولات سیاسی و اجتماعی تاریخ معاصر ایران، اهدا شد.
ضمنا در جنب سالن همایش نمایشگاه مشاهیر و معاریف لاریجان در تاریخ معاصر برقرار بود که تصویر و داده هایی را از 117 چهره ممتاز لاریجان که اکثر آنان در سطح ملی مطرح بودند را در معرض دید علاقه مندان قرار می داد.
گفتنی است، قبل ازشروع این همایش آقای حسین منفردی مسئول اجرایی این همایش درگفتگو با خبرنگاران به تشریح اهداف کلی این همایش پرداخت.
وی درادامه: سرمایه گذاری دربخش لاریجان ،شهررینه وجذب اسپانسر را یکی دیگرازاهداف آینده مسئولین همایش لاریجان برشمرد.
منفردی ازبرگزاری گسترده تر این همایش درآینده ای نزدیک خبرداد.
امکانات سایت
صفحه اصلی
لاریجان
اخبار لاریجان
دماوند لاریجان
مقالات
گالری تصاویر
چت لار
درخواست ایمیل
آهنگ های مازرونی
جستجوی پیشرفته
تبلیغات
تماس با ما
اعضای سایت : 588 نفرکاربران آنلاین : 6 نفربازدیدکنندگان امروز : 179 نفربازدید کنندگان این ماه : 3231 نفربازدیدکنندگان کل : 3231 نفر

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوران توسعه لارسیما می باشد.
Powered & Designed By : Iran tarah